Wesprzyj kobiety i społeczność LGBT i przekaż swój 1% na organizacje tworzące Wielką Koalicję za Równością i Wyborem (WKRW)!

Przekaż 1% na organizacje tworzące WKRW!

Wielką Koalicję za Równością i Wyborem tworzy 113 organizacji społecznych i inicjatyw nieformalnych działających na rzecz praw kobiet, dostępu do legalnej aborcji, na rzecz społeczności LGBT i przeciwdziałaniu przemocy ze względu na płeć.

Nasza misja opiera się na solidarności: wierzymy, że działając razem, w duchu siostrzeństwa i ponad podziałami uzyskamy równe prawa, będziemy miały do legalnej aborcji, a Polska stanie się bezpiecznym krajem, w którym będziemy chronione przed przemocą.

Pomóż nam realizować naszą misję i wesprzyj organizacje OPP zrzeszone w Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem.

Wesprzyj:

Fundacja Centrum Praw Kobiet

Fundacja Centrum Praw Kobiet (CPK) jest organizacją, której misją jest działanie na rzecz równego statusu kobiet i mężczyzn w życiu publicznym i w rodzinie oraz przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet. Więcej informacji o CPK znajdziesz na stronie www jak również fanpage’u organizacji. Odwiedź również stronę CPK dotyczącą 1%.

Wesprzyj CPK – KRS 0000188668  

Fundacja Transfuzja Fundacja

Trans-Fuzja jest fundacją na rzecz Osób Transpłciowych. Sprawdź, jakie działania podejmuje Trans-Fuzja odwiedzając fanpage’a organizacji.

Wesprzyj Trans-Fuzję – KRS 0000309669

Fundacja Feminoteka

Feminoteka działa na rzecz likwidacji dyskryminacji ze względu na płeć we wszystkich sferach życia społecznego, publicznego i kulturalnego. Więcej o Feminotece dowiesz się na stronie www jak również na fanpage’u fundacji.

Wesprzyj Feminotekę – KRS 0000242885

Stowarzyszenie Lambda Warszawa
Lambda jest najstarszą w Polsce organizacją działającą na rzecz lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych. Pomaga od 1997 r. Więcej informacji o Lambdzie znajdziesz na stronie www jak i na fanpage’u stowarzyszenia

Wesprzyj Lambdę – KRS 0000140531

 

Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA 

Stowarzyszenie Baba z Zielonej Góry udziela bezpłatnego poradnictwa dla ofiar przemocy i przestępstw, wspiera i edukuje prawnie, psychologicznie i prozdrowotnie.

Więcej informacji o Babie znajdziesz na stronie www jak również na fanage’u stowarzyszenia.

Wesprzyj Babę – KRS 0000060904

Wielka Koalicja za Równością i Wyborem jest koalicją wielu organizacji i inicjatyw. Wesprzyj organizacje i grupy członkowskie WKRW przekazując im darowiznę.

Pomóż nam pomagać!

Pełna lista organizacji i inicjatyw zrzeszonych we WKRWie dostępna jest na naszej stronie.

Chcesz się dowiedzieć dokładnie, jakie działania podejmują organizacje i inicjatywy członkowskie na rzecz praw kobiet, legalnej aborcji czy osób ze społeczności LGBT w swoich rejonach? 

Odwiedź naszą interaktywną mapę i zobacz, co słychać u każdej z członkiń.

Chcecie dołączyć do Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem?

Napiszcie do koordynatorki działań Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem do Aleksandry Magryty na adres: koalicja@federa.org.pl.

MAPA ORGANIZACJI WKRW
FANPAGE WKRW

Slide 1

Slide 2

WIELKA KOALICJA ZA RÓWNOŚCIĄ I WYBOREM

Nowolipie 13/15
00-150 warszawa

Aleksandra magryta

Koordynatorka wielkiej koalicji
za równością i wyborem
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego