Stowarzyszenie Tkalnia dołącza do Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem!

Stowarzyszenia Tkalnia powstało w 2008 roku i zajmuje się edukacją międzykulturową, obywatelską i równościową. Tkalnia zaczynała w Zgierzu, teraz działa w Łodzi i organizuje międzynarodowe szkolenia na temat bezpieczeństwa seksualnego. Ponadto stowarzyszenie Tkalnia wydało książkę o Dzielnych księżniczkach i pięknych królewiczach, a teraz startują z kampanią Dziewczyny do polityki.
Dowiedz się więcej o działaniach Tkalni i odwiedź social media stowarzyszenia – strona www, facebook i instagram.

Bardzo się cieszymy, że coraz więcej organizacji dołącza do Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem, aby wspólnie walczyć o prawa kobiet i równouprawnienie, a w szczególności o prawa reprodukcyjne.

Wielką Koalicję za Równością i Wyborem tworzy 119 organizacji społecznych i grup nieformalnych działających na rzecz praw kobiet, legalnej aborcji i równości!

Pełna listę organizacji członkowskich Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem znajdziesz tutaj: https://www.wielkakoalicja.pl/organizacje-i-grupy-czlonkowskie/.

Chcecie dołączyć do Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem?

Napiszcie do koordynatorki działań Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem do Aleksandry Magryty na adres: amagryta@federa.org.pl.

MAPA ORGANIZACJI WKRW
FANPAGE WKRW

WIELKA KOALICJA ZA RÓWNOŚCIĄ I WYBOREM

Nowolipie 13/15
00-150 warszawa

Aleksandra magryta

Koordynatorka wielkiej koalicji
za równością i wyborem
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego