Ostrowski Spacer Protestacyjny Łańcuch Światła dołącza do Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem!

Dołącza do nas Ostrowski Spacer Protestacyjny “Łańcuch Światła”!
Piszą o sobie tak:
“Nasza Grupa powstała na fali protestów w obronie niezależnych sądów w lipcu 2017 roku. Nasz główny cel: to przywrócenie państwa prawa w Polsce.
Nasze działania to, m.in. obywatelskie eventy w naszym mieście Ostrowie Wielkopolskim- ostatnio w obronie Wolne Media i MY w UE, czy Ani Jednej Więcej. Spotkania otwarte z ludźmi opozycji: byli u nas m.in. sędzia Igor Tuleya, mecenas Wawrykiewicz i prof. Maciej Gdula z Uniwersytetu Warszawskiego. Zorganizowaliśmy 1 lipca 2021- Przystanek Tour de KonstytucjaPL w Ostrowie Wielkopolskim. Jesteśmy sygnatariuszami ogólnopolskich akcji takich jak: Porozumienie Dla Praworządności i Wolna Szkoła. Organizujemy także wieczory Pamięci m.in. Piotra Szczęsnego czy Pawła Adamowicza.”

Chcesz się dowiedzieć więcej o działaniach o inicjatywie? Wejdź na grupy organizacji.

Bardzo się cieszymy, że coraz więcej organizacji dołącza do Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem, aby wspólnie walczyć o prawa kobiet i równouprawnienie, a w szczególności o prawa reprodukcyjne.

Wielką Koalicję za Równością i Wyborem tworzy 118 organizacji społecznych i grup nieformalnych działających na rzecz praw kobiet, legalnej aborcji i równości!

Pełna listę organizacji członkowskich Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem znajdziesz tutaj: https://www.wielkakoalicja.pl/organizacje-i-grupy-czlonkowskie/.

Chcecie dołączyć do Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem?

Napiszcie do koordynatorki działań Wielkiej Koalicji za Równością i Wyborem do Aleksandry Magryty na adres: koalicja@federa.org.pl.

MAPA ORGANIZACJI WKRW
FANPAGE WKRW

WIELKA KOALICJA ZA RÓWNOŚCIĄ I WYBOREM

Nowolipie 13/15
00-150 warszawa

Aleksandra magryta

Koordynatorka wielkiej koalicji
za równością i wyborem
Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Fundacji im. Stefana Batorego